מכונת גלידה אמריקאית להשכרה 

מכונת גלידה אמריקאית להשכרה היא מוצר מרענן ופופולרי מאוד למסיבות ובכל סוגי האירועים. נסביר לכם קצת על מכונת גלידה אמריקאית להשכרה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


מכונת גלידה אמריקאית להשכרה|איך זה עובד ?

 

מכונת גלידה אמריקאית היא מכונה בעלת שרוול מתכת להקפאה. בתוך שרוול ההקפאה יושב מערבל מסיבי שמרסק ומנפח את הגלידה במהירות רבה. בכדי שתיווצר גלידה במכונת הגלידה אמריקאית, יש צורך למלא במיכל מכונת הגלידה אמריקאית תמיסה במינון מתאים. לאחר הפעלת המכונה, שרוול ההקפאה מקפיא את התמיסה והמערבל מרסק את התמיסה הקפואה וגורם לה להפוך לגלידה אמריקאית, כך עובדת מכונת גלידה אמריקאית להשכרה.


איזה סוג של אירוע יש לכם? האם זה יום הולדת ? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע קהילתי ? כמה משתתפים פחות או יותר הולכים להיות לכם ??לאחר שהחלטתם זה הזמן להתקשר אלינו לגבי מכונת גלידה אמריקאית להשכרה .

 

מבחינת סוגים וגדלים של מכונות גלידה אמריקאית, אנו מחזיקים סוגים וגדלים שונים של מכונות גלידה אמריקאית להשכרה. מכונת הגלידה אמריקאית להשכרה דומה מאוד למכונות בגלידריות, יש לנו גם מכונות גלידה אמריקאית להשכרה גדולות שמתאימות להכין כמויות גדולות בזמן קצר וגם מכונות קטנות יותר לאירועים קטנים.

 

עכשיו אתם יכולים להחליט האם מכונת גלידה אמריקאית להשכרה תוכל להתאים לארוע שלכם?

 

חשוב לנו שתדעו שלכל שאלה שתהיה לכם בנושא זה או אחר, תמיד אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

בעת השכרת מכונת גלידה אמריקאית אצלנו ניתן לקבל גם  מוצרים נילווים בתוספת תשלום.
ניתן לקנות אצלנו אבקה המיועדת להכנת התמיסה לגלידה אמריקאית.

 

איך מפעילים מכונת גלידה אמריקאית להשכרה:

הפעלת מכונת גלידה אמריקאית היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להניח את מכונת הגלידה אמריקאית על שולחן יציב מספיק זמן מראש(לגלידה אמריקאית לוקח זמן להיות מוכנה). 2. לשפוך את התמיסה במינון המתאים. 3.להדליק את כפתורי ההפעלה.

להמתין את זמן ההכנה לקבלת הגלידה ממכונת הגלידה אמריקאית ששכרתם אצלנו.

לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מכונת גלידה אמריקאית להשכרה היא פשוטה מאוד וידידותית.

 

מכונת גלידה אמריקאית להשכרה – לכל אירוע!
באירועים, במסיבות, בקייטנות, בדוכנים, בחנויות מזון מהיר ובעוד מגוון רחב של מקומות, נעשה שימוש רב במכונות גלידה אמריקאית. הגלידה הקרה והטעימה הזאת אהובה מאד על ילדים ועל מבוגרים כאחד, ניתן לשכור מכונות גלידה אמריקאית לכל סוגי האירועים, וליהנות מפינוק מושלם ממכונת הגלידה אמריקאית להשכרה.

השכרת מכונת גלידה אמריקאית, מכונת גלידה אמריקאית להשכרה

השכרת מכונת גלידה אמריקאית לכל אירוע ומסיבה
עומדים לחגוג אירוע ומתלבטים באיזה אטרקציות לבחור? אנשים רבים מתקשים לבחור בין האטרקציות המגוונות המוצעות כיום. אם האירוע שלכם מתקיים בקיץ, הבחירה שלכם צריכה להיות פשוטה והיא השכרת מכונת גלידה אמריקאית. אם אתם רוצים שהאורחים שלכם יהיו שמחים, שלא יזיעו ויסבלו בחום, תדאגו להם לאטרקציה אשר תדאג לצנן אותם ולהקל עליהם את החום. מכונת גלידה אמריקאית להשכרה היא האטרקציה המתאימה. השכרת מכונת גלידה אמריקאית היא אטרקציה משתלמת שאינה יקרה מדי לעומת התמורה. לצורך השכרת מכונת גלידה אמריקאית לאירוע שלכם חשוב שתבדקו מהי כמות האנשים המוזמנת ומה הגיל של האורחים באירוע שלכם. ככה תוכלו להתאים את מספר מכונות גלידה אמריקאית להשכרה לאירוע.

השכרת מכונת גלידה אמריקאית בטעמים
גלידה אמריקאית היא גלידה רכה טעימה  ומרענת, קפואה וטעימה שהופכת את האירוע לססגוני ומעניין. בבואכם לבחור את סוג הגלידה שתחולק באירוע שלכם ביחרו גלידה  אשר תתאים לסוג האורחים המוזמנים ונסו לגוון. בדרך כלל מכינים גלידה אמריקאית בטעמי שוקו/וניל. ניתן להכין במכונת גלידה אמריקאית להשכרה גם יוגורט קפוא.

 

מה זה מכונת גלידה אמריקאית להשכרה?

מכונת גלידה אמריקאית/יוגורט מקפיאה את תערובת הגלידה או היוגורט ותוך כדי מסובבת את הגלידה, מוסיפה לה אוויר ומנפחת אותה וכך מתקבלת גלידה רכה אוורירית.

מכונת גלידה להשכרה היא אטרקציה מיוחדת, קלה לתפעול ובעלת הספק גבוה יחסית למידות שלה. מספיקה מכונה אחת לתת שירות לאורחים רבים.

מכונת גלידה/יוגורט להשכרה:

תפוקת מנות גבוהה יחסית לגודל מכונת  הגלידה אמריקאית. רק להכניס תערובת גלידה או יוגורט, בהתאם להוראות ההפעלה, להמתין קצת ולהנות מגלידה אמריקאית או יוגורט קפוא.

בהשכרת מכונת גלידה אמריקאית, מה כדאי ומומלץ לקחת בחשבון ?

כאשר רוצים מכונת גלידה להשכרה, חשוב לוודא מי היצרן של המכונות, מה מצב מכונת  הגלידה/יוגורט, ומה איכות מכונת הגלידה.

מהו המדחס ולמה הוא חשוב?

המדחס הוא החלק שמקפיא את תערובת הגלידה, המדחס הוא החלק שעושה את העבודה הקשה, לכן חשוב שלמכונת גלידה אמריקאית  להשכרה יהיה מדחס איכותי וחזק.

חשוב לנו להדגיש- אנו שומרים על המכונות כשרות. כל המצרכים צריכים להיות כשרים. 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

סניף ירושלים:

שכונת הר חומה 0545909109

מודיעין, שוהם, תל אביב והמרכז.

 

סניף דרום:

מושב תקומה 0527710652

באר שבע, נתיבות ואיזור הדרום

 

דוא"ל: haskaratziud@gmail.com

 

 

צרו קשר