מכונת פופקורן להשכרה ירושלים | איך היא עובדת ?

 

המכונה היא מלבנית ובנויה מקוביית זכוכית שבתוכה ישנו סיר חימום שתלוי על דפנות המכונה. הסיר הזה הוא בעל מכסה מתרומם (בכדי שפופקורן מוכן יוכל לצאת החוצה) את הסיר שנמצא בתוך מכונת הפופקורן ממלאים בשמן, גרעיני תירס ומלח. אחרי הפעלת המכונה גוף החימום שנמצא בסיר מחמם את השמן ובמהירות רבה גורם לגרעיני התירס להפוך לפופקורן, כך עובדת מכונת פופקורן להשכרה בירושלים.

 

איזה סוג של ארוע אתם עושים? יום הולדת? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע משפחתי אחר? כמה משתתפים בערך יהיו לכם ?? לאחר שהוחלט הגיע הזמן להתקשר אלינו לגבי מכונת פופקורן להשכרה בירושלים.

מבחינת סוגים וגדלים של מכונות פופקורן, אנו מחזיקים סוגים וגדלים שונים של מכונות פופקורן להשכרה בירושלים. מכונת הפופקורן להשכרה דומה מאוד למכונות בבתי הקולנוע, יש לנו גם  מכונות פופקורן גדולות להשכרה שמתאימות  להכנה של כמויות גדולות בזמן קצר.

האם מכונת פופקורן להשכרה בירושלים תוכל להתאים למסיבה שלכם ?

 

חשוב לנו שתזכרו שלכל שאלה שתהיה לכם בנושא זה או אחר, אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

בעת השכרת מכונת פופקורן אצלנו בירושלים ניתן לקבל גם מוצרים נילווים בתוספת תשלום. ניתן לקנות אצלנו שקיות נייר/כוסות לפופקורן.

איך מפעילים מכונת פופקורן להשכרה בירושלים:

הפעלת מכונת פופקורן היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להניח את מכונת הפופקורן על שולחן יציב ולוודא שהסיר יושב במקומו. 2. לשפוך כוס גרעיני תירס,שמן ומלח לתוך הסיר של מכונת הפופקורן. 3.להדליק את כפתורי ההפעלה.

להמתין מספר דקות להכנת הפופקורן ממכונת הפופקורן ששכרתם אצלנו בירושלים.

לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מכונת פופקורן להשכרה  בירושלים היא ידידותית ופשוטה.

 

בהשכרת מכונת פופקורן בירושלים, על מה כדאי לחשוב מראש? 

קודם עליכם לבדוק איזה אירוע אתם רוצים?  כמה משתתפים יהיו באירוע שתרצו להגיש בו פופקורן, ואיזה דוכני מזון נוספים אתם רוצים להפעיל באירוע חוץ ממכונת פופקורן להשכרה בירושלים. באירוע לפעמים תספיק מכונת פופקורן אחת. באירוע גדול יותר או במעט זמן, אנחנו  ממליצים לשכור שתי מכונות פופקורן או יותר, על מנת למנוע תורים ארוכים.

מהו המנוע ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת פופקורן בירושלים?

המנוע הוא החלק שמסובב את המערבל של הפופקורן בתוך הסיר. המנוע הוא חלק שמתאמץ הרבה, ולכן חשוב שלמכונת פופקורן להשכרה בירושלים יהיה מנוע איכותי וחזק דיו.

מה זה גוף החימום ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת פופקורן?  

גוף החימום הוא מה שמחמם את הסיר שבתוכו מכניסים את החומרים במכונת הפופקורן, הוא מרתיח את השמן בסיר וכך הפופקורן מתפוצץ וגולש למכונה, גוף החימום הוא חלק שמגיע לחום גבוה, ולכן חשוב שלמכונת הפופקורן להשכרה בירושלים יהיה גוף חימום איכותי.

 

חשוב לנו להדגיש- אנו שומרים על המכונות כשרות. כל המצרכים צריכים להיות כשרים.

 

 

מכונת סוכר להשכרה - מכונת ברד להשכרה -מכונת פופקורן להשכרה מכונת קרפ להשכרה -מכונת גלידה להשכרה - מכונת וופל בלגילהשכרה - מפל שוקולד להשכרה - ציפסר להשכרה - מכונת גלידה אמריקאית להשכרה -פלאנצה להשכרה מכונת יוגורט להשכרהמכונת תירס חם להשכרה - מכונת פנקייקים להשכרה - מכונת גלידה תאילנדית להשכרה -מכונת צורוס להשכרה - מכונת נקניקיות להשכרה - מכונת אספרסו להשכרה - תנור פיצה להשכרה - מכונת אייס קפה להשכרה - גנרטור להשכרה - דיספנסרים להשכרה -בלנדר להשכרה - שולחנות משחק להשכרה -בידורית להשכרה - מתנפח להשכרה  - מכונת בועות להשכרה - מכונת עשן להשכרה - תאורה להשכרה - מכונת וופל בלגי על מקל להשכרהמכונת שערות סבתא להשכרה - מכונת ימבמבם להשכרה - רמקול להשכרה - השכרת מכונת ברד - השכרת מכונת קרפ צרפתי -השכרת מפל שוקולד - מכונת צמר גפן מתוק להשכרה - השכרת ציפסר - השכרת בידורית -השכרת רמקול - שולחן כדורגל להשכרה -השכרת פלאנצה - השכרת גנרטור - השכרת דיספנסרים לשתיה קרה - השכרת מכונת גלידה -השכרת מכונת אייס קפה - השכרת מכונת עשן -השכרת מכונת בועות - השכרת מקרן - שולחן הוקי להשכרה - השכרת מתנפח - השכרת מכונת וופל בלגי - השכרת בלנדר מקצועי - השכרת מכונת צורוס - השכרת שולחן כדורגל - השכרת שולחן הוקי - השכרת שולחן פינג פונג - השכרת מכונת אספרסו - השכרת שולחן פוקר -  שולחן פוקר להשכרה - השכרת מכונת יוגורט קפוא -השכרת תאורה - השכרת מכונת תירס חם -השכרת מכונת פופקורן - השכרת מכונת גלידה אמריקאית - השכרת שולחנות משחק - השכרת מכונת וופל בלגי על מקל - השכרת מכונת פנקייקים - השכרת מכונת גלידה תאילנדית -השכרת מכונת נקניקיות - השכרת תנור פיצהשולחן פינג פונג להשכרה - מקרן להשכרה

מכונת פופקורן להשכרה ירושלים

מכונת פופקורן להשכרה ירושלים היא מאוד פופולרית במסיבות מגוונות, הקרנת סרטים  ובארועים שונים. נסביר קצת על מכונת פופקורן להשכרה בירושלים.

 

לצפייה בסרטון לחצו על הלינק:

https://youtu.

 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

סניף ירושלים:

שכונת הר חומה 0545909109

מודיעין, שוהם, תל אביב והמרכז.

 

סניף דרום:

מושב תקומה 0527710652

באר שבע, נתיבות ואיזור הדרום

 

דוא"ל: haskaratziud@gmail.com

 

 

צרו קשר