מכונת פוקפורן להשכרה ירושלים | איך היא עובדת ?

 

המכונה היא מלבנית ובנויה מקוביית זכוכית שבתוכה ישנו סיר חימום שתלוי על דפנות המכונה. הסיר הזה הוא בעל מכסה מתרומם (בכדי שפוקפורן מוכן יוכל לצאת החוצה) את הסיר שנמצא בתוך מכונת הפוקפורן ממלאים בשמן, גרעיני תירס ומלח. אחרי הפעלת המכונה גוף החימום שנמצא בסיר מחמם את השמן ובמהירות רבה גורם לגרעיני התירס להפוך לפוקפורן, כך עובדת מכונת פוקפורן להשכרה בירושלים.

 

איזה סוג של ארוע אתם עושים? יום הולדת? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע משפחתי אחר? כמה משתתפים בערך יהיו לכם ?? לאחר שהוחלט הגיע הזמן להתקשר אלינו לגבי מכונת פוקפורן להשכרה בירושלים.

מבחינת סוגים וגדלים של מכונות פוקפורן, אנו מחזיקים סוגים וגדלים שונים של מכונות פוקפורן להשכרה בירושלים. מכונת הפוקפורן להשכרה דומה מאוד למכונות בבתי הקולנוע, יש לנו גם  מכונות פוקפורן גדולות להשכרה שמתאימות  להכנה של כמויות גדולות בזמן קצר.

האם מכונת פוקפורן להשכרה בירושלים תוכל להתאים למסיבה שלכם ?

 

חשוב לנו שתזכרו שלכל שאלה שתהיה לכם בנושא זה או אחר, אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

בעת השכרת מכונת פוקפורן אצלנו בירושלים ניתן לקבל גם מוצרים נילווים בתוספת תשלום. ניתן לקנות אצלנו שקיות נייר/כוסות לפוקפורן.

איך מפעילים מכונת פופקורן להשכרה בירושלים:

הפעלת מכונת פוקפורן היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להניח את מכונת הפוקפורן על שולחן יציב ולוודא שהסיר יושב במקומו. 2. לשפוך כוס גרעיני תירס,שמן ומלח לתוך הסיר של מכונת הפוקפורן. 3.להדליק את כפתורי ההפעלה.

להמתין מספר דקות להכנת הפוקפורן ממכונת הפוקפורן ששכרתם אצלנו בירושלים.

לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מכונת פוקפורן להשכרה  בירושלים היא ידידותית ופשוטה.

 

בהשכרת מכונת פופקורן בירושלים, על מה כדאי לחשוב מראש? 

קודם עליכם לבדוק איזה אירוע אתם רוצים?  כמה משתתפים יהיו באירוע שתרצו להגיש בו פוקפורן, ואיזה דוכני מזון נוספים אתם רוצים להפעיל באירוע חוץ ממכונת פוקפורן להשכרה בירושלים. באירוע לפעמים תספיק מכונת פוקפורן אחת. באירוע גדול יותר או במעט זמן, אנחנו  ממליצים לשכור שתי מכונות פוקפורן או יותר, על מנת למנוע תורים ארוכים.

מהו המנוע ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת פוקפורן בירושלים?

המנוע הוא החלק שמסובב את המערבל של הפופקורן בתוך הסיר. המנוע הוא חלק שמתאמץ הרבה, ולכן חשוב שלמכונת פוקפורן להשכרה  בירושלים יהיה מנוע איכותי וחזק דיו.

מה זה גוף החימום ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת פוקפורן?  

גוף החימום הוא מה שמחמם את הסיר שבתוכו מכניסים את החומרים במכונת הפוקפורן, הוא מרתיח את השמן בסיר וכך הפוקפורן מתפוצץ וגולש למכונה, גוף החימום הוא חלק שמגיע לחום גבוה, ולכן חשוב שלמכונת הפוקפורן להשכרה בירושלים יהיה גוף חימום איכותי.

 

חשוב לנו להדגיש- אנו שומרים על המכונות כשרות. כל המצרכים צריכים להיות כשרים.

 

 

מכונת סוכר להשכרה - מכונת ברד להשכרה -מכונת פופקורן להשכרה מכונת קרפ להשכרה -מכונת גלידה להשכרה - מכונת וופל בלגילהשכרה - מפל שוקולד להשכרה - ציפסר להשכרה - מכונת גלידה אמריקאית להשכרה -פלאנצה להשכרה מכונת יוגורט להשכרהמכונת תירס חם להשכרה - מכונת פנקייקים להשכרה - מכונת גלידה תאילנדית להשכרה -מכונת צורוס להשכרה - מכונת נקניקיות להשכרה - מכונת אספרסו להשכרה - תנור פיצה להשכרה - מכונת אייס קפה להשכרה - גנרטור להשכרה - דיספנסרים להשכרה -בלנדר להשכרה - שולחנות משחק להשכרה -בידורית להשכרה - מתנפח להשכרה  - מכונת בועות להשכרה - מכונת עשן להשכרה - תאורה להשכרה - מכונת וופל בלגי על מקל להשכרהמכונת שערות סבתא להשכרה - מכונת ימבמבם להשכרה - רמקול להשכרה - השכרת מכונת ברד - השכרת מכונת קרפ צרפתי -השכרת מפל שוקולד - מכונת צמר גפן מתוק להשכרה - השכרת ציפסר - השכרת בידורית -השכרת רמקול - שולחן כדורגל להשכרה -השכרת פלאנצה - השכרת גנרטור - השכרת דיספנסרים לשתיה קרה - השכרת מכונת גלידה -השכרת מכונת אייס קפה - השכרת מכונת עשן -השכרת מכונת בועות - השכרת מקרן - שולחן הוקי להשכרה - השכרת מתנפח - השכרת מכונת וופל בלגי - השכרת בלנדר מקצועי - השכרת מכונת צורוס - השכרת שולחן כדורגל - השכרת שולחן הוקי - השכרת שולחן פינג פונג - השכרת מכונת אספרסו - השכרת שולחן פוקר -  שולחן פוקר להשכרה - השכרת מכונת יוגורט קפוא -השכרת תאורה - השכרת מכונת תירס חם -השכרת מכונת פופקורן - השכרת מכונת גלידה אמריקאית - השכרת שולחנות משחק - השכרת מכונת וופל בלגי על מקל - השכרת מכונת פנקייקים - השכרת מכונת גלידה תאילנדית -השכרת מכונת נקניקיות - השכרת תנור פיצהשולחן פינג פונג להשכרה - מקרן להשכרה

מכונת פוקפורן להשכרה ירושלים

מכונת פוקפורן להשכרה ירושלים היא מאוד פופולרית במסיבות מגוונות, הקרנת סרטים  ובארועים שונים. נסביר קצת על מכונת פוקפורן להשכרה בירושלים.

 

לצפייה בסרטון לחצו על הלינק:

https://youtu.

 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

סניף ירושלים:

שכונת הר חומה 0545909109

מודיעין, שוהם, תל אביב והמרכז.

 

סניף דרום:

מושב תקומה 0527710652

באר שבע, נתיבות ואיזור הדרום

 

דוא"ל: haskaratziud@gmail.com

 

 

צרו קשר