מכונת צמר גפן מתוק להשכרה | איך היא  עובדת?          

 

מכונת צמר גפן מתוק להשכרה היא מכונה שעושה מסוכר צמר גפן מתוק על מקל. למכונת הצמר גפן מתוק יש מנוע שמסתובב במהירות. על ראש המנוע מונח סיר מתכת קטן, בתוך הסיר הקטן אנו שופכים סוכר לבן. 
הסוכר שאנו ממלאים בסיר הקטן נמס בעזרת גוף חימום שמחמם את הסוכר.
הסוכר שנמס הופך לנוזלי.
בסיר הקטן יש חורים קטנים ובזמן הסיבוב נוזל הסוכר ניתז החוצה דרך החורים ומתקשה בצורת צמר גפן מתוק !!
כך עובדת מכונת צמר גפן מתוק/ שערות סבתא/ סוכר .

 

איזה סוג של ארוע אתם עושים? יום הולדת? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע משפחתי אחר? כמה משתתפים בערך יהיו לכם ?? לאחר שהוחלט הגיע הזמן להתקשר אלינו לגבי מכונת צמר גפן מתוק להשכרה.

 

 

למה אנחנו ממליצים על השכרת מכונת צמר גפן מתוק?
אנו ממליצים על השכרת מכונת צמר גפן מתוק כי כולם אוהבים צמר גפן מתוק. גם ילדים וגם מבוגרים! זאת אטרקציה שכולם יתלהבו ממנה!

 

במידה ויש לכם הרבה אנשים בארוע, ניתן לשכור אצלנו מספר רב של מכונות צמר גפן מתוק על מנת לעמוד בהספקים גדולים בזמן קצר.                         

האם מכונת צמר גפן מתוק להשכרה תוכל  להתאים למסיבה שלכם ?

 

חשוב לנו שתזכרו שלכל שאלה שתהיה לכם בנושא זה או אחר, אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

בעת השכרת מכונת צמר גפן מתוק אצלנו ניתן לקבל גם  מוצרים נילווים בתוספת תשלום.

ניתן לקנות מקלות להפעלת מכונת צמר גפן מתוק בעלות של 35 ש"ח לחבילה של 100 מקלות .

 

איך מפעילים מכונת צמר גפן מתוק להשכרה :

הפעלת מכונת צמר גפן מתוק היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להדק את סיר המכונה בקליפסים המיועדים לכך. 2. לשפוך סוכר לתוך הראש של מכונת הצמר גפן מתוק. 3.להדליק את המנוע עם כפתור MOTOR ( להעביר אותו ממצב OFF למצב ON). להדליק את גוף החימום עם כפתור HEAT ( להעביר אותו ממצב OFF למצב ON )

להמתין מספר שניות עד לקבלת צמר גפן מתוק ממכונת הצמר גפן מתוק ששכרתם אצלנו.

לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מכונת צמר גפן מתוק להשכרה היא ידידותית ופשוטה.

 

מהו ההבדל בין מכונת צמר גפן מתוק למכונת סוכר?

זה פשוט שם שונה. המכונה היא אותה מכונה. כאשר מבקשים מכונת צמר גפן מתוק להשכרה חשוב לבקש מכונה שמכינה צמר גפן מתוק בקצב מהיר. לאמינות המכונה יש חשיבות גדולה מאוד, לא תרצו שמכונת הצמר גפן מתוק תפסיק לעבוד באמצע האירוע.

על ידי השכרת מכונת צמר גפן מתוק תוכלו להכין מנה של צמר גפן מתוק בתוך כמה שניות, ותוכלו להפיק מנות רבות בשעה. מכונת שערות סבתא להשכרה בארועים היא אטרקציה מיוחדת ומעניינת, קלה לתפעול ובעלת הספק גבוה, מספיקה מכונה אחת לכמות גדולה של אורחים, מה שאתם צריכים הוא רק סוכר לבן ומקלות עץ שתוכלו לרכוש אצלנו ומכונת הצמר גפן מתוק תכין עבורכם צמר גפן מתוק על המקל להנאתכם. 

 

ההיסטוריה של מכונת הצמר גפן מתוק

הממתק הזה נראה בפעם הראשונה באחת התערוכות בשיקגו (1893), ודרך היצור שלו לא השתנה מאז בצורה משמעותית. על אף המגע הצמרירי של צמר הגפן המתוק, הוא דביק, ונמס מלחות. לממתק יש שמות רבים- צמר גפן מתוק, מוכר גם בשם שערות סבתא, סוכר צמר גפן, סוכר במלעיל, שמבלולו או ימבמבם. הממתק הזה טעים ומתוק מאוד ועושים אותו מסוכר לבן  על ידי מכונת צמר גפן מתוק להשכרה. לממתק יש ריח של סוכר נמס, ובמהלך הכנתו נוצר ריח של סוכר.  בגלל חיי המדף הקצרים שלו הוא לא מיוצר בייצור תעשייתי ולא נמכר הרבה בחנויות, אלא מיוצר במקום ומחולק במהלך ארועים. מחלקים צמר גפן מתוק לילדים במסיבות יום הולדת, ומחלקים אותו גם באירועים כדוגמת חגיגות יום העצמאות ומסיבות פורים, בפסטיבלים, בירידים, ובפארקים. אם אתם מחפשים מכונת צמר גפן מתוק להשכרה, כדי שתוכלו להכין צמר גפן מתוק פנו אלינו להשכרת מכונה.

 

היתרונות בהשכרת מכונת צמר גפן מתוק:

- תפוקת מנות גבוהה.

- מכונת צמר גפן אחת מספיקה לכמות גדולה של מנות. 

- צריכת חשמל לא גבוהה.

- מנגנון בטיחות, להגנה על המשתמשים במכונת הצמר גפן מתוק

.

עוד על מכונת צמר גפן מתוק להשכרה:

מכונת צמר גפן מתוק להשכרה פשוטה לתפעול, מכניסים סוכר לבן יבש בהתאם להוראות ההפעלה, ונהנים לגלגל את צמר גפן מתוק הטעים.

בהשכרת מכונת צמר גפן מתוק, על מה כדאי לחשוב מראש? קודם עליכם לבדוק איזה אירוע אתם רוצים?  כמה משתתפים יהיו באירוע שתרצו להגיש בו צמר גפן מתוק, ואיזה דוכני מזון נוספים אתם רוצים לעשות בארוע חוץ ממכונת צמר גפן מתוק להשכרה. בארוע לפעמים תספיק מכונת צמר גפן מתוק אחת. באירוע גדול יותר או במעט זמן, אנחנו  ממליצים לשכור שתי מכונות צמר גפן מתוק, על מנת למנוע תורים ארוכים.

השכרת מכונת  צמר גפן מתוק / מכונת שערות סבתא להשכרה

כשרוצים מכונת צמר גפן מתוק להשכרה, חשוב לוודא מי היצרן של המכונות ומה מצב מכונת הצמר גפן מתוק.

הספק המנוע ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת צמר גפן מתוק?

המנוע הוא החלק שמסובב את הראש(הסיר הקטן), שבתוכו הסוכר נמס והופך לצמר גפן מתוק. המנוע הוא החלק שמתאמץ הכי הרבה, ולכן חשוב שלמכונת צמר גפן מתוק להשכרה יהיה מנוע איכותי וחזק דיו.

מה זה גוף החימום ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת צמר גפן מתוק?  

גוף החימום הוא מה שמחמם את הסיר שבתוכו מומס הסוכר במכונת צמר גפן מתוק, וכך ממיס את הסוכר שיוכל לצאת כנוזל דרך החורים שבראש המכונה - בצורת צמר גפן מתוק, גוף החימום הוא חלק שמגיע לחום גבוה, ולכן חשוב שלמכונת הצמר גפן מתוק להשכרה יהיה גוף חימום איכותי.

 

חשוב לנו להדגיש- אנו שומרים על המכונות כשרות. כל המצרכים צריכים להיות כשרים.

 

 

מכונת סוכר להשכרה - מכונת ברד להשכרה -מכונת פופקורן להשכרה מכונת קרפ להשכרה -מכונת גלידה להשכרה - מכונת וופל בלגי להשכרה - מפל שוקולד להשכרה - ציפסר להשכרה - מכונת גלידה אמריקאית להשכרה -פלאנצה להשכרה מכונת יוגורט להשכרהמכונת תירס חם להשכרה - מכונת פנקייקים להשכרה - מכונת גלידה תאילנדית להשכרה -מכונת צורוס להשכרה - מכונת נקניקיות להשכרה - מכונת אספרסו להשכרה - תנור פיצה להשכרה - מכונת אייס קפה להשכרה - גנרטור להשכרה - דיספנסרים להשכרה -בלנדר להשכרה - שולחנות משחק להשכרה -בידורית להשכרה - מתנפח להשכרה - מכונת בועות להשכרה - מכונת עשן להשכרה - תאורה להשכרה - מכונת וופל בלגי על מקל להשכרהמכונת שערות סבתא להשכרה - מכונת ימבמבם להשכרה - רמקול להשכרה - השכרת מכונת ברד - השכרת מכונת קרפ צרפתי -השכרת מפל שוקולד - מכונת צמר גפן מתוק להשכרה - השכרת ציפסר - השכרת בידורית -השכרת רמקול - שולחן כדורגל להשכרה -השכרת פלאנצה - השכרת גנרטור - השכרת דיספנסרים לשתיה קרה - השכרת מכונת גלידה -השכרת מכונת אייס קפה - השכרת מכונת עשן -השכרת מכונת בועות - השכרת מקרן - שולחן הוקי להשכרה - השכרת מתנפח - השכרת מכונת וופל בלגי - השכרת בלנדר מקצועי - השכרת מכונת צורוס - השכרת שולחן כדורגל - השכרת שולחן הוקי - השכרת שולחן פינג פונג - השכרת מכונת אספרסו - השכרת שולחן פוקר -  שולחן פוקר להשכרה - השכרת מכונת יוגורט קפוא -השכרת תאורה - השכרת מכונת תירס חם -השכרת מכונת פופקורן - השכרת מכונת גלידה אמריקאית - השכרת שולחנות משחק - השכרת מכונת וופל בלגי על מקל - השכרת מכונת פנקייקים - השכרת מכונת גלידה תאילנדית -השכרת מכונת נקניקיות - השכרת תנור פיצהשולחן פינג פונג להשכרה - מקרן להשכרה

מכונת צמר גפן מתוק להשכרה

מכונת צמר גפן מתוק להשכרה מאוד פופולרית במסיבות מגוונות לילדים ובארועים שונים. נסביר קצת על מכונת צמר גפן מתוק להשכרה .

 

לצפייה בסרטון לחצו על הלינק:

https://youtu.

 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

סניף ירושלים:

שכונת הר חומה 0545909109

מודיעין, שוהם, תל אביב והמרכז.

 

סניף דרום:

מושב תקומה 0527710652

באר שבע, נתיבות ואיזור הדרום

 

דוא"ל: haskaratziud@gmail.com

 

 

צרו קשר