מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים | איך היא עובדת?

 

מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים היא מכונה שהופכת סוכר לשערות סבתא מתוקות על מקל. למכונת שערות סבתא יש מנוע שמסתובב במהירות. על ראש המנוע מונח סיר מתכת קטן, בתוך הסיר הקטן אנו שופכים סוכר לבן. 
הסוכר שאנו ממלאים בסיר הקטן נמס בעזרת גוף חימום שמחמם את הסוכר.
הסוכר שנמס הופך לנוזלי.
בסיר הקטן יש חורים קטנים ובזמן הסיבוב נוזל הסוכר ניתז החוצה דרך החורים ומתקשה בצורת צמר גפן מתוק !!
כך עובדת מכונת שערות סבתא/ צמר גפן מתוק/ סוכר.

 

איזה סוג של ארוע אתם עושים? יום הולדת? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע משפחתי אחר? כמה משתתפים בערך יהיו לכם ?? לאחר שהוחלט הגיע הזמן להתקשר אלינו לגבי מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים.               

במידה ותרצו, תוכלו לשכור אצלנו בירושלים מספר מכונות שערות סבתא לצורך עמידה בהספקים.

 

חשוב לנו שתזכרו שלשאלות שיש לכם בנושא זה או אחר, אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

בעת השכרת מכונת שערות סבתא אצלנו בירושלים ניתן לקבל גם מוצרים נילווים בתוספת תשלום.

ניתן לקנות מקלות להפעלת מכונת שערות סבתא בעלות של 35 ש"ח לחבילה של 100 מקלות .

 

איך מפעילים מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים :

הפעלת מכונת שערות סבתא היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להדק את סיר המכונה בקליפסים המיועדים לכך. 2. לשפוך סוכר לתוך הראש של מכונת השערות סבתא. 3.להדליק את המנוע עם כפתור MOTOR ( להעביר אותו ממצב OFF למצב ON). להדליק את גוף החימום עם כפתור HEAT ( להעביר אותו ממצב OFF למצב ON )

להמתין מספר שניות עד לקבלת צמר גפן מתוק ממכונת השערות סבתא ששכרתם אצלנו. לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים היא ידידותית ופשוטה.

 

מהו ההבדל בין מכונת סוכר למכונת שערות סבתא?

זה פשוט שם שונה. המכונה היא אותה מכונה. כאשר מבקשים מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים חשוב לבקש מכונה שמכינה שערות סבתא בקצב מהיר. לאמינות המכונה יש חשיבות גדולה מאוד, לא תרצו שמכונת השערות סבתא תפסיק לעבוד באמצע האירוע.

על ידי השכרת מכונת שערות סבתא בירושלים תוכלו להכין מנה של שערות סבתא בתוך כמה שניות, ותוכלו להפיק מנות רבות בשעה. מכונת שערות סבתא להשכרה בארועים היא אטרקציה מיוחדת ומעניינת, קלה לתפעול ובעלת הספק גבוה, מספיקה מכונה אחת להמון אורחים, מה שאתם צריכים הוא רק סוכר לבן ומקלות עץ שתוכלו לרכוש אצלנו ומכונת השערות סבתא תכין עבורכם שערות סבתא על המקל להנאתכם. 

 

ההיסטוריה של מכונת השערות סבתא

הממתק הזה נראה בפעם הראשונה באחת התערוכות בשיקגו (1893), ודרך היצור שלו לא השתנה מאז בצורה משמעותית. על אף המגע הצמרירי של השערות סבתא, הם דביקים, ונמסים מלחות. לממתק הזה יש שמות רבים- צמר גפן מתוק, מוכר גם בשם שערות סבתא, סוכר צמר גפן, סוכר במלעיל, שמבלולו או ימבמבם. הממתק הזה טעים ומתוק מאוד ועושים אותו מסוכר לבן על ידי מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים. לממתק יש ריח של סוכר נמס, ובמהלך הכנתו נוצר ריח של סוכר. בגלל חיי המדף הקצרים שלו הוא לא מיוצר בייצור תעשייתי ולא נמכר הרבה בחנויות, אלא מיוצר במקום ומחולק במהלך אירועים. מחלקים שערות סבתא לילדים במסיבות יום הולדת, ומוכרים אותן גם בארועים כדוגמת חגיגות יום העצמאות וחגיגות פורים, בפסטיבלים, בירידים, ובפארקי שעשועים. אם אתם מחפשים מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים, כדי שתוכלו להכין שערות סבתא מתוקות פנו אלינו להשכרת מכונה בירושלים.

 

היתרונות בהשכרת מכונת שערות סבתא:

- תפוקת מנות גבוהה במיוחד.

- מכונת שערות סבתא אחת מספיקה לכמות גדולה של מנות. 

- צריכת חשמל נמוכה יחסית.

- מנגנון בטיחות, להגנה על המשתמשים במכונת השערות סבתא.

 

עוד על מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים:

מכונת סוכר להשכרה בירושלים פשוטה לתפעול, מכניסים סוכר לבן יבש בהתאם להוראות ההפעלה, ונהנים לגלגל את שערות הסבתא הטעימות.

בהשכרת מכונת שערות סבתא, על מה כדאי לחשוב מראש? קודם עליכם לבדוק איזה אירוע אתם רוצים?  כמה משתתפים יהיו באירוע שתרצו להגיש בו שערות סבתא, ואיזה דוכני מזון נוספים אתם רוצים להפעיל באירוע חוץ ממכונת שערות סבתא להשכרה. בארוע לפעמים תספיק מכונת שערות סבתא אחת. באירוע גדול יותר או במעט זמן, אנחנו  ממליצים לשכור שתי מכונות שערות סבתא, על מנת למנוע תורים ארוכים.

השכרת מכונת סוכר / מכונת שערות סבתא להשכרה

כשרוצים מכונת שערות סבתא להשכרה, חשוב לוודא מי היצרן של המכונות ומה מצב מכונת השערות סבתא.

הספק המנוע ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת שערות סבתא?

המנוע הוא החלק שמסובב את הראש(הסיר הקטן), שבתוכו הסוכר נמס והופך לצמר גפן מתוק. המנוע הוא החלק שמתאמץ הכי הרבה, ולכן חשוב שלמכונת שערות הסבתא להשכרה יהיה מנוע איכותי וחזק דיו.

מה זה גוף החימום ולמה הוא חשוב בהשכרת מכונת שערות סבתא?  

גוף החימום הוא מה שמחמם את הסיר שבתוכו מומס הסוכר במכונת שערות סבתא, וכך ממיס את הסוכר שיוכל לצאת כנוזל דרך החורים שבראש המכונה - בצורת שערות סבתא, גוף החימום הוא חלק שמגיע לחום גבוה, ולכן חשוב שלמכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים יהיה גוף חימום איכותי.

 

חשוב לנו להדגיש- אנו שומרים על המכונות כשרות. כל המצרכים צריכים להיות כשרים.

 

 

מכונת סוכר להשכרה - מכונת ברד להשכרה -מכונת פופקורן להשכרה מכונת קרפ להשכרה -מכונת גלידה להשכרה - מכונת וופל בלגילהשכרה - מפל שוקולד להשכרה - ציפסר להשכרה - מכונת גלידה אמריקאית להשכרה -פלאנצה להשכרה מכונת יוגורט להשכרהמכונת תירס חם להשכרה - מכונת פנקייקים להשכרה - מכונת גלידה תאילנדית להשכרה -מכונת צורוס להשכרה - מכונת נקניקיות להשכרה - מכונת אספרסו להשכרה - תנור פיצה להשכרה - מכונת אייס קפה להשכרה - גנרטור להשכרה - דיספנסרים להשכרה -בלנדר להשכרה - שולחנות משחק להשכרה -בידורית להשכרה - מתנפח להשכרה  - מכונת בועות להשכרה - מכונת עשן להשכרה - תאורה להשכרה - מכונת וופל בלגי על מקל להשכרהמכונת שערות סבתא להשכרה - מכונת ימבמבם להשכרה - רמקול להשכרה - השכרת מכונת ברד - השכרת מכונת קרפ צרפתי -השכרת מפל שוקולד - מכונת צמר גפן מתוק להשכרה - השכרת ציפסר - השכרת בידורית -השכרת רמקול - שולחן כדורגל להשכרה -השכרת פלאנצה - השכרת גנרטור - השכרת דיספנסרים לשתיה קרה - השכרת מכונת גלידה -השכרת מכונת אייס קפה - השכרת מכונת עשן -השכרת מכונת בועות - השכרת מקרן - שולחן הוקי להשכרה - השכרת מתנפח - השכרת מכונת וופל בלגי - השכרת בלנדר מקצועי - השכרת מכונת צורוס - השכרת שולחן כדורגל - השכרת שולחן הוקי - השכרת שולחן פינג פונג - השכרת מכונת אספרסו - השכרת שולחן פוקר -  שולחן פוקר להשכרה - השכרת מכונת יוגורט קפוא -השכרת תאורה - השכרת מכונת תירס חם -השכרת מכונת פופקורן - השכרת מכונת גלידה אמריקאית - השכרת שולחנות משחק - השכרת מכונת וופל בלגי על מקל - השכרת מכונת פנקייקים - השכרת מכונת גלידה תאילנדית -השכרת מכונת נקניקיות - השכרת תנור פיצהשולחן פינג פונג להשכרה - מקרן להשכרה

מכונת שערות סבתא  להשכרה ירושלים

מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים מאוד פופולרית במסיבות מגוונות, ימי הולדת  ובארועים שונים. נסביר קצת על מכונת שערות סבתא להשכרה בירושלים.

 

לצפייה בסרטון לחצו על הלינק:

https://youtu.

 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

סניף ירושלים:

שכונת הר חומה 0545909109

מודיעין, שוהם, תל אביב והמרכז.

 

סניף דרום:

מושב תקומה 0527710652

באר שבע, נתיבות ואיזור הדרום

 

דוא"ל: haskaratziud@gmail.com

 

 

צרו קשר