מקרן להשכרה | איך זה עובד ?

 

מקרן להשכרה הוא מכשיר חשמלי שמשמש להקרנה על מסך או על קיר מצגות/סרטים או תכנים מהמחשב. למקרן יש נורה עוצמתית לה יכולת להקרין תכנים מהמחשב. מקרן יודע להראות תמונה גדולה ולהקרין אותה על מרקע חיצוני, הוא יודע להראות סוגי תוכן שונים- סרט או שקופיות או כל מידע אחר שהוא מקבל מכבל התקשורת. התמונה יוצאת מפתח עינית המקרן או העדשה של המקרן ומושלכת החוצה על קיר או מסך הקרנה. רוב המקרנים עובדים בטכנולוגיה מיושנת  שאנחנו מכירים מהטלוויזיות של פעם. המקרן מקבל באמצאות כבל מידע ( VGA או HDMI או חיבור אחר) נתוני תמונה. הנתונים מעובדים בתוך המקרן ומתורגמים לתמונות , המקרן מעבד את הנתונים הללו ומעביר אותם לתמונה אחת בנורת המקרן שנמצאת בתוך המקרן. בעת ההקרנה התמונה נפגשת עם העדשה כאשר במפגש הראשון היא מוקרנת הפוך על עדשת המקרן למקרן עוד עדשה שתפקידה להפוך את התמונה שתיראה לנו נכון בעין שלנו וכדי להגדיל  את התמונה. כך עובד מקרן להשכרה.

 

איזה סוג של ארוע אתם עושים? יום הולדת? בר מצווה ? בת מצווה ? חתונה? אירוע משפחתי אחר? כמה משתתפים בערך יהיו לכם ?? לאחר שהוחלט הגיע הזמן להתקשר אלינו לגבי מקרן  להשכרה.

 

במידה ואתם צריכים, ניתן לשכור אצלנו מספר מקרנים.

 

למה אנחנו ממליצים אצלנו השכרת מקרן?
אנו ממליצים על השכרת מקרן אצלנו מכיוון שאנחנו מחזיקים מקרנים אמינים, חדישים ומטופלים היטב.

 

חשוב לנו שתזכרו שלכל שאלה שתהיה לכם בנושא זה או אחר, אתם מוזמנים להתקשר ולקבל יעוץ  0545909109.

 

בעת השכרת מקרן אצלנו ניתן לשכור גם ציוד נוסף בתוספת תשלום.

 

איך מפעילים מקרן להשכרה :

הפעלת מקרן היא פשוטה מאוד. מה שעלינו לעשות הוא:

1. להניח את המקרן במקום יציב במרחק הנכון. 2. לחבר למחשב לפי החיבור הנדרש. 3.להדליק את המקרן.

להנות מצפיה בתכנים מהמקרן ששכרתם אצלנו.

לא צריך להיות מומחה כדי לעשות זאת ואין צורך בידע קודם. הפעלה של מקרן להשכרה היא ידידותית ופשוטה.

 

מדוע חשוב לבדוק את נורת המקרן 

אחד הדברים הכי חשובים כשבוחרים מקרן להשכרה הוא הנורה של המקרן מכיוון שללא נורה המקרן לא יעבוד כלל. מקרן להשכרה עובר מיד ליד ולכן חשוב מאוד לדאוג לתקינות הנורה.

את העצמה של נורת המקרן אנו מודדים ביחידת שנקראות לומן שהומצאו על ידי החברה האמריקאית ANSI. יחידות מידה לשטף אור .לומן ניתן למדוד על פי כמות האור שנפלט מהמקרן ומגיע לתוך העין שלנו. 

 

מה זה מקרן?

מקרן משמש להקרנת תכנים על קיר או על מסך בגדול וברור. מקרן הוא נייד ופתרון מצויין להקרנה לקהל צופים רב.

 

לצורך מה לשכור מקרן?

אם אתם רוצים להקרין סרט עם החברים או סתם מצגת בארוע משפחתי, מקרן הוא מה שאתם צריכים.

 

 

מכונת סוכר להשכרה - מכונת ברד להשכרה -מכונת פופקורן להשכרה מכונת קרפ להשכרה -מכונת גלידה להשכרה - מכונת וופל בלגי להשכרה - מפל שוקולד להשכרה - ציפסר להשכרה - מכונת גלידה אמריקאית להשכרה -פלאנצה להשכרה מכונת יוגורט להשכרהמכונת תירס חם להשכרה - מכונת פנקייקים להשכרה - מכונת גלידה תאילנדית להשכרה -מכונת צורוס להשכרה - מכונת נקניקיות להשכרה - מכונת אספרסו להשכרה - תנור פיצה להשכרה - מכונת אייס קפה להשכרה - גנרטור להשכרה - דיספנסרים להשכרה -בלנדר להשכרה - שולחנות משחק להשכרה -בידורית להשכרה - מתנפח להשכרה - מכונת בועות להשכרה - מכונת עשן להשכרה - תאורה להשכרה - מכונת וופל בלגי על מקל להשכרהמכונת שערות סבתא להשכרה - מכונת ימבמבם להשכרה - רמקול להשכרה - השכרת מכונת ברד - השכרת מכונת קרפ צרפתי -השכרת מפל שוקולד - מכונת צמר גפן מתוק להשכרה - השכרת ציפסר - השכרת בידורית -השכרת רמקול - שולחן כדורגל להשכרה -השכרת פלאנצה - השכרת גנרטור - השכרת דיספנסרים לשתיה קרה - השכרת מכונת גלידה -השכרת מכונת אייס קפה - השכרת מכונת עשן -השכרת מכונת בועות - השכרת מקרן - שולחן הוקי להשכרה - השכרת מתנפח - השכרת מכונת וופל בלגי - השכרת בלנדר מקצועי - השכרת מכונת צורוס - השכרת שולחן כדורגל - השכרת שולחן הוקי - השכרת שולחן פינג פונג - השכרת מכונת אספרסו - השכרת שולחן פוקר -  שולחן פוקר להשכרה - השכרת מכונת יוגורט קפוא -השכרת תאורה - השכרת מכונת תירס חם -השכרת מכונת פופקורן - השכרת מכונת גלידה אמריקאית - השכרת שולחנות משחק - השכרת מכונת וופל בלגי על מקל - השכרת מכונת פנקייקים - השכרת מכונת גלידה תאילנדית -השכרת מכונת נקניקיות - השכרת תנור פיצהשולחן פינג פונג להשכרה - מקרן להשכרה

מקרן להשכרה

מקרן להשכרה הוא דבר פופולרי מאוד במסיבות ובכל סוגי האירועים. להקרין סתם סרט או לראות משחק גדול. נסביר קצת על מקרן להשכרה

 

 

 

לצפייה בסרטון לחצו על הלינק:

https://youtu.

 

שלח

שדה חובה

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה

שדה חובה

שדה חובה

סניף ירושלים:

שכונת הר חומה 0545909109

מודיעין, שוהם, תל אביב והמרכז.

 

סניף דרום:

מושב תקומה 0527710652

באר שבע, נתיבות ואיזור הדרום

 

דוא"ל: haskaratziud@gmail.com

 

 

צרו קשר